Zestaw dobrych praktyk WIL POWER


Witamy w zestawie narzędzi dobrych praktyk WIL POWER do promowania kobiecego przywództwa w transporcie i logistyce. Nasz zestaw narzędzi jest skierowany do firm transportowych i logistycznych, które odgrywają kluczową rolę w zapewnianiu zmian w sektorze. Od MŚP po duże korporacje, wewnętrzne uprzedzenia i uprzedzenia muszą być zwalczane w celu wspierania lepszych relacji i równości.

Nasz zestaw narzędzi Wil Power będzie promował dobre praktyki w zakresie zatrudniania, szkoleń, środowiska pracy itp. w firmach transportowych i logistycznych.

Mamy nadzieję, że znajdziesz inspirację w tym zestawie narzędzi, zawarliśmy w nim kilka linków, abyś mógł skontaktować się bezpośrednio z firmami, jeśli chcesz rozpocząć karierę w logistyce lub jeśli chcesz uzyskać więcej informacji.

Potrzeba tego zestawu narzędzi

Potrzeba stworzenia tego zestawu narzędzi wynika z niechęci tych organizacji do dokonania istotnej zmiany w postawach i praktykach. Tradycyjnie nie było to problemem; w dzisiejszym świecie standardy się zmieniają, a kobiety domagają się równości. Poprzez przykłady najlepszych praktyk progresywnych organizacji logistycznych zarządzanych i kierowanych przez silne kobiety, a także pokazując najważniejsze cechy przywództwa, które są neutralne pod względem płci, niniejszy zestaw narzędzi pomoże zachęcić do progresywnego podejścia do zatrudniania i awansów w sektorze. Nasz zestaw narzędzi pozwoli użytkownikom zanurzyć się w sukcesie podobnych organizacji logistycznych, a tym samym ugruntuje ich zrozumienie, że równość i przywództwo kobiet może mieć niezwykle pozytywny wpływ na ich organizację.

ROZDZIAŁY


Historie kobiet

Praktyki biznesowe

Kobiety w organizacjach logistycznych

Podejścia równościowe w logistyce

Zaangażowanie w sieci, edukację i politykę