Zapraszamy na nasz kurs internetowy WIL POWER!

Podczas gdy możemy zauważyć zmianę w podejściu do kobiet w dziedzinach STEM, w tym w transporcie i logistyce, równość płci na poziomie kierowniczym zmienia się zbyt wolno i nierównomiernie w całej Europie. Dlatego przedstawiamy Wam, KURS SZKOLENIOWY ONLINE ADVANCING WOMEN IN TRANSPORT AND LOGISTICS.

“Chcę, aby każdej małej dziewczynce, której powiedziano, że jest szefowa, powiedziano w zamian, że ma zdolności przywódcze”.
Sheryl Sandberg.

Nasz program nauczania i zasoby dostosowane do potrzeb pomogą włączyć do głównego nurtu szkoleń równości płci i zainicjować powszechne zmiany w całym sektorze.

Kurs online ma otwarty dostęp, może z niego korzystać każdy.

Kurs ten został opracowany dla kobiet, PRZEZ KOBIETY.

Pomożemy Ci odkryć Twoje bardziej tradycyjne cechy kobiece, ukazując je w pozytywnym świetle, skupiając się na Twoich talentach i osiągnięciach oraz na tym, jak możesz zaprezentować się jako liderka w swoim sektorze.

“Nauczyłam się, by zawsze podejmować się rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiłam. Wzrost i wygoda nie współistnieją”.

PRZEGLĄD

Witamy na kursie internetowym WIL POWER

Innowacje w transporcie i logistyce

Tworzenie sieci i dokonywanie strategicznych wyborów

Zachęcanie do kreatywności i zarządzanie zmianą

Każda sekcja zawiera różnorodne multimedialne zasoby edukacyjne, sekcje “odkryj więcej”, dodatkowe zasoby edukacyjne, do których możesz wracać, jak również zabawne pytania w stylu samooceny, które pomogą Ci w dalszej nauce w trakcie kursu.